W OPEN LANGUAGE SCHOOL oferujemy także specjalistyczne kursy dla firm i instytucji. Doskonale rozumiemy istotę sprawnej komunikacji w każdym przedsiębiorstwie, znamy wartość czasu i potrafimy zdiagnozować potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Do naszych zadań należy m.in. określenie strategii rozwoju kadry pracowniczej w zakresie podnoszenia kwalifikacji językowych, doradztwo i dobór właściwego profilu szkolenia językowego, określenie optymalnego wymiaru czasu trwania kursu oraz stały nadzór nad prowadzonym szkoleniem. Wszystko po to, by w krótkim czasie osiągnąć zamierzone efekty.

Żyjemy w czasach, w których znajomość języka obcego, a w szczególności języka angielskiego, jest jedną z podstawowych umiejętności w życiu zawodowym. Nie ma znaczenia czy pracujemy w sektorze publicznym, mamy zagranicznych partnerów, prowadzimy własną działalność i np. sprzedajemy nasz produkt przez Internet, pracujemy w firmie, która ma kontrahentów w innym kraju, a może zakład produkcyjny czy usługowy poza granicami Polski. Język obcy jest niezbędny dla rozwoju każdej firmy.

Wiemy jak ważne dla pracodawcy jest posiadanie pracowników, którzy posługują się językiem obcym. W naszej ofercie znajdują się nie tylko standardowe indywidualne i grupowe kursy general czy bussines english, choć takie oczywiście również prowadzimy. Mając jednak świadomość uwarunkowań lokalnych i potrzeb tutejszego rynku pracy, proponujemy kursy języka angielskiego i hiszpańskiego w zakresie tematyki regionalnych specjalizacji województwa świętokrzyskiego, mazowieckiego, małopolskiego i podkarpackiego.

Zdajemy sobie sprawę, że rynek pracy tych czterech województw to rynek, na którym znajduje zatrudnienie wielu lokalnych mieszkańców, a przede wszystkim, że Państwo jako właściciele firm, którzy na nim działają tutaj również pozyskują pracowników. Tak samo jak dla Państwa ważny jest rozwój Państwa pracowników, tak dla nas jest ważna skuteczność w nauczaniu ich wybranego przez Państwa języka obcego.

Rekomendujemy również zwrócenie uwagi na ofertę naszej szkoły w zakresie przygotowania i przeprowadzania egzaminów PTE General, które umożliwiają zdobycie międzynarodowego i honorowanego na całym świecie certyfikatu  stanowiącego potwierdzenie opanowania wymaganego standardu języka angielskiego. W Polsce certyfikaty PTE uznawane są m.in. przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Urząd Służby Cywilnej.

Nasze starania o poziom kształcenia docenili m.in. pracownicy Cementowni Ożarów S.A., Budmat Południe,  MJ Design, Luxjona sp. z o.o., Komputronik S.A., ETC sp. z o.o. czy ETC plus S.A.

Zapraszamy do współpracy.


OPEN LANGUAGE SCHOOL
ul. Sienkiewicza 65
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
tel. 605 837 077, kontakt@olschool.pl
olschool.pl