Misją OPEN LANGUAGE SCHOOL jest nauczanie języków obcych na najwyższym poziomie z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań naszych Klientów oraz stałe podnoszenie własnych kwalifikacji. Rozwój umiejętności oraz dynamikę podejmowanych działań wpisujemy w tempo i kierunki zmian współczesnego świata. Dlatego też prowadzimy autorskie kursy językowe, które wyróżniają nas na tle innych szkół. Dla zapewnienia optymalnych warunków i najlepszych efektów w nauczaniu stawiamy na ciągłe doskonalenie jakości oferowanych usług, stale rosnącą satysfakcję naszych Klientów oraz systematyczne wzbogacanie naszej oferty.

Celem naszej szkoły jest przygotowanie do swobodnego posługiwania się językiem obcym w różnych sytuacjach życiowych i zawodowych. Nasi lektorzy to doświadczona i zgrana kadra, która jest w stanie sprostać najtrudniejszym zadaniom. Uczymy przede wszystkim języka angielskiego, ale również języka hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego i rosyjskiego. To słuchacz określa cel dla jakiego uczy się języka, naszą rolą jest stworzenie odpowiednich warunków i oferty, która sprosta jego oczekiwaniom.

Kształcimy zarówno słuchaczy indywidualnych - dzieci, młodzież, dorosłych, jak i pracowników firm i instytucji.
Oferujemy nie tylko kursy indywidualne i grupowe na każdym poziomie zaawansowania, ale również przygotowanie do międzynarodowych egzaminów PTE, które umożliwiają zdobycie honorowanych na całym świecie certyfikatów stanowiących potwierdzenie opanowania wymaganego standardu języka angielskiego.

Autorski program nauczania i patronat wydawnictwa Pearson Longman dają nam narzędzia do osiągania oczekiwanych rezultatów, a tym samym dużej satysfakcji naszych Klientów. Co ważne, to właśnie nam Pearson Longman powierzyło prowadzenie Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Pearson Test of English, dzięki czemu na miejscu, w naszej szkole można przystąpić do egzaminu i zdobyć certyfikat znajomości języka angielskiego na poziomie od A1 do C2.

Warto podkreślić, że poza szeroką ofertą dla słuchaczy indywidualnych oraz instytucjonalnych, prowadzimy także wiele działań wspomagających naukę języka obcego: współpracujemy z native speaker'ami, realizujemy międzynarodowe projekty organizacji AIESEC, gromadzimy zasoby biblioteki językowej, które udostępniamy naszym słuchaczom, zakładamy grupy kursowe, w ramach których nasi lektorzy dzielą się on-line ciekawostkami i materiałami dodatkowymi pomocnymi w nauce języka. Ponadto na naszej stronie na facebook'u prowadzimy akcję „MEMBERS ONLY” - praktyczny kurs nauki słówek i zwrotów oraz „SING A SONG” - naukę języka z tekstów piosenek.

Jeśli szukasz szkoły, która pomoże Ci nauczyć się języka w zależności od Twoich potrzeb, to dobrze trafiłeś. Jesteśmy przekonani, że w autorskiej ofercie naszych kursów, znajdziesz ten dedykowany właśnie Tobie.

więcej informacji o. kursach dla dzieci i młodzieży>
więcej informacji o kursach dla dorosłych>
więcej informacji o ofercie dla firm>
więcej informacji o egzaminach PTE>

OPEN LANGUAGE SCHOOL
ul. Sienkiewicza 65
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
tel. 41 265 35 00, 605 837 077, kontakt@olschool.pl
olschool.pl